Rüya gibi bir ülkede hep hatırlanacak özel bir düğün sizin olabilir. Eğer siz de; Unutulmaz bir düğün yaşamak; Eşsiz İtalyan şarapları ve yemekleri eşliğinde, Avrupa’nın bu en çok ziyaret edilen, en gözde ve en özel ülkelerinde, krallara ve kraliçelere layik bir ziyafet organize edebilmek; Misafirlerinize ve ailenize bir ömür boyu hatırlayacakları bir tecrübe yaşatmak; Romantizm denilince akla ilk gelen isimlerden olan İtalya’da doğa harikası veya tarihi düğün mekanlarında yeni bir hayata evet diyebilmek ve; Türkiye’deki düğün kargaşasından uzaklaşıp, kendi düğününüzü hep hayal ettiğiniz gibi alışılmışın dışında planlayabilmek istiyorsanız, yönünüzü İtalya’ya çevirin.

Vera Weddings Experience


Yurt dışı Düğün Videoları

Videolar

Düğününüzün en önemli anları düğün videonuzda: Düğün Videolarımıza Bir Göz Atın.

Videolar
Yurt dışı Düğün

Fotoğraflar

Mutlu çiftlerimizden ilham alın. Büyük günlerinden güzel görüntüler izleyin ve tören dekoru ve resepsiyon detaylarından samimi fotoğraflara ve ilk dans fotoğraflarına kadar her şeye göz atın.

Fotoğraflar
Aşk Hikayeleri

Aşk Hikayelerimizi keşfedin

Burada, Vera Event’le aşklarını kutlayan çiftlerin hikayelerine göz atabilirsiniz. Her çiftin bir hikayesi vardır ve siz de aşk hikayenizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Aşk Hikayelerimizi keşfedin
Vera Event Referanslarımız

Referanslarımız

Değerli çiftlerimizin bizim için ne dediğini okuyun ve öğrenin.

Referanslarımız