Vera Event, İtalya'daki en güzel düğün mekanlarına eksiksiz bir rehber sunuyor. Burada otellere, villalara, şatolara, restoranlara, plajlara, tarihi ilgi alanlarına ve daha fazlasına göz gezdirerek, en kaliteli mekanlardan sanal bir tur atabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından özenle seçilmiş her mekana göz atın.

YURTDIŞI DÜĞÜN MEKANLARI

İtalya Tarihi Kaleler

TARİHİ KALELER

Düğün gününüzün prens ve prensesi olun! İtalya'daki en iyi ortaçağ kaleleri ile İtalya'da bir masal düğün planlamanıza yardımcı olabiliriz.

TARİHİ KALELER
İtalya Göl Villaları

GÖL VİLLALARI

Como Gölü'nün, Garda Gölü'nün, Maggiore Gölü'nün ve Orta Gölü'nün, italyan göllerindeki düğün ve dini düğünlerin bulunduğu güzel şatolar ve kaleler.

GÖL VİLLALARI
İtalya Sahil Mekanları

SAHİL MEKANLARI

İtalyan Rivierası ve Amalfi Sahili'nde Sahil Villaları ve Mekanları: İtalya'da romantik açık plaj töreni ve resepsiyon mekanları.

SAHİL MEKANLARI
İtalya Kırsal Mekanlar

KIRSAL MEKANLAR

Umbria ve Toskana sınırlarında Düğün Mekanı. Kırsal tepelerin çarpıcı görünümü. İtalya'da bir düğün için kırsal düğün mekanları görün.

KIRSAL MEKANLAR
İtalya Şehir Mekanları

ŞEHİR MEKANLARI

İtalya'daki tüm düğün mekanları için, İtalya'nın en iyi yerleri de dahil olmak üzere İtalya'nın düğün mekanları, İtalya'daki düğün mekanlarımıza bakın. Roma, Venedik, Floransa, Verona Düğünleri.

ŞEHİR MEKANLARI
İtalya Saraylar

SARAYLAR

İtalya'daki en iyi düğün saraylarından bazıları, favorilerinizi seçin ve İtalya'daki eşsiz düğünü planlamaya başlayın.

SARAYLAR
İtalya Otel & Restaurantlar

OTEL & RESTAURANT

İtalya'da Düğün Otelleri En romantik İtalyan şehirlerinde olağanüstü bir düğün mekanı seçin ve İtalya'da Düğünler ile hayallerinizi kurmaya başlayın.

OTEL & RESTAURANT