Who We Are

Yurtdışında Düğün ve evlilik teklifi hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Roma’da Faaliyet gösteren firmamız Vera Event ; yurtdışında evlenmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Estetik ve yaratıcılıkta sınır tanımayan profesyonel ekip kadrosu ve kalıplaşmış detayların ötesinde, kişilere özel farklı tasarım ve konseptleriyle özel günlerinizde unutulamayacak izler bırakmayı hedeflemektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını kendine ilke edinmiş, genç kadrosu, yenilikçi fikir ve dizaynları ile hayallerinize duyarlı kalarak telafisi olmayan özel günlerinizde kusursuz çalışma disiplinimiz ile koşulsuz memnuniyetinizi sağlamak firmamızın önde gelen ilkelerindendir. Amacımız, kaliteyi ve mükemmelliği kusursuz yaşamak ve yaşatmaktır. Düşlediğiniz farklılığı Vera Event; profesyonel, donanımlı ve güleryüzlü kadrosuyla sağlayacaktır. Sizlerin memnuniyetini ve kalite olgusunu koşulsuz ilke edinen Vera Event, üstlendiği misyonu istenilen nitelikte yerine getirmektedir. Sizlere sadece o unutulmaz anlarınızı doyasıya yaşamak kalıyor.

Wedding Experts

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Roma merkezli profesyonel ekibimizin uzmanlığından yararlanın.

EKİBİMİZLE TANIŞIN
Ekibimiz, düğün planlama sürecinizin ilk aşamalarından, etkinliğin tüm hazırlıklarında ve elbette etkinlik boyunca ve hatta ülkeden ayrıldıktan sonra ihtiyacınız olabilecek tüm ihtiyaçlar için yardım ederler.
How We Work

BİZ NASIL ÇALIŞIRIZ

Vera Event yıllardır düğün ve etkinlikleri yönetmektedir ve etkinlikleriniz bizim tutkumuzdur.

BİZ NASIL ÇALIŞIRIZ
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına esnek ve güler yüzlü bir yaklaşımla ulaşarak, en yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmaya büyük önem veriyoruz. Ekibimiz hem olumlu bir tutum hem de her profesyonel nezaket sağlar.
Why Choose Us

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Amacımız, kaliteyi ve mükemmelliği kusursuz yaşamak ve yaşatmaktır. Düşlediğiniz farklılığı Vera Event; profesyonel, donanımlı ve güleryüzlü kadrosuyla sağlayacaktır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ
Zaman ve paradan tasarruf, kişisel tavsiyeleriniz, düğün bütçenizi kontrol edin, dilinizi konuşalım, düğününüzün tadını çıkarın! Yurt dışı düğünlerini kutlamak isteyen çiftler için özel planlama servisi. Rakipsiz yerel bilgimizden yararlanın.


Testimonials

REFERANSLARIMIZ

Değerli çiftlerimizin bizim için ne dediğini okuyun ve öğrenin.

REFERANSLARIMIZ
Organizasyonunu yaptığımız çiftlerimiz, düğünlerini planlama konusunda kalite, hizmet, yanıt verme ve profesyonellik konularında mükemmeliyet için bize puan verdi. Taahhüdümüzü, tutkumuzu ve adanmışlığımızı gösteren ve hayalinizdeki düğünü planlamanız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyen bazı parlak referansları okuyun.
Press

BASINDA BİZ

Vera Event hakkında Ulusal ve Uluslararası Basın ve Yayın Haberleri burada!

BASINDA BİZ
Vera Event, aşağıdaki yazılı ve çevrimiçi brifing yayınlarında lüks bir düğün organizatörü olarak tanınmış ve yayınlanmıştır. İşimiz için tanınmaktan ve inanılmaz çiftlerimiz için en üst düzeyde hizmet ve özel tasarımlar sunmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz!
"Hayal edin. Dileyin. İnanın."