Nişanlılığınızın mutlu, heyecanlı ve rahat zamanlar olduğuna inanıyoruz, bu sebeple sizin yerinize düğününüzü tasarlayıp organize etmek için buradayız. İster düğününüz için özel çok özel bir vizyonunuz olsun ister ihtimallerden bunalmış olun, plan sürecinin emin ellerde olduğuna güvenerek dinlenebilirsiniz ve detaylı danışmanlığa uyarak hayallerinizi gerçeğe çevireceğiz.

HİZMETLERİMİZ

Evrak işlemleri

EVRAK İŞLEMLERİ

Deneyimli düğün organizatörlerimiz, resmi veya dini nikah törenleriniz için ihtiyacınız olan tüm evrak işlemlerinde size yardımcı olabilir.

EVRAK İŞLEMLERİ
Seremoni

SEREMONİ

Dünyanın heryerindeki çiftlere düğün törenlerini unutulmaz bir şekilde planlamak için yardım ediyoruz.

SEREMONİ
Düğün mekanı

DÜĞÜN MEKANI

Etkinliğinizin büyüklüğü, bütçeniz ve vizyonunuza uygun bir mekan seçimi için size rehberlik edebiliriz. Sözleşmeniz yapıldığı anda planlama sürecinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

DÜĞÜN MEKANI
Gelin Saçı ve Makyajı

GELİN SAÇI VE MAKYAJI

Profesyonel güzellik uzmanlarımız kendinizi düğün gününün kraliçesi gibi hissetmenizi sağlayacak.

GELİN SAÇI VE MAKYAJI
Çiçek tasarımı

ÇİÇEK TASARIMI

Yetenekli çiçekçilerimiz akıl alıcı buketleri, masa süslemelerini ve daha fazlasını özel gününüz için tasarlayacak.

ÇİÇEK TASARIMI
Dekorasyon

DEKORASYON

Sürükleyici ve harika dekorasyonlar tasarlar, renklerin ve güzel kokulardan bir şölen ile büyük gününüzün romantik anlayışını güçlendiren bir dizayn yaratırız.

DEKORASYON
Düğün Pastası

DÜĞÜN PASTASI

Bizim yardımımızla düğün resepsiyonunuzun en tatlı anları için lezzetli ve zarif pastalar organize edilebilir.

DÜĞÜN PASTASI
Catering Hizmeti

CATERING HIZMETİ

Misafirlerinizi memnun edecek çok çeşitli menü seçeneklerinden birini seçmek için rehberlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

CATERING HIZMETİ
Fotoğraf ve Video

FOTOĞRAF & VIDEO

Düğününüzün zamanı aşan hatıraları düğün fotoğraflarınızdır. Yalnızca üst sınıf profesyoneller bir düğünü gerçekten unutulmaz yapan doğal anları yakalayabilir.

FOTOĞRAF & VIDEO
Davetiye ve Hediyeler

DAVETİYE & HEDİYELER

Hayalinizdeki düğün davetiyeleriniz, düğün hediyeleriniz ve armağanlarınızın bütün detaylarını uzmanlarımızla birlikte planlayın.

DAVETİYE & HEDİYELER
Müzik

MÜZİK

İster bir klasik müzisyen istiyor olun ister daha canlı bir jazz veya swing grubu, ihtiyaç ve müzik tercihinize göre müsait olan en iyi müzisyenleri seçmenizde size rehberlik ederiz.

MÜZİK
Gelin arabası

GELİN ARABASI

Nostaljik arabalar, vespalar, gondollar at ve faytonlar veya su taksileri ile harika bir giriş veya muhteşem bir çıkış.

GELİN ARABASI
Wedding Planner

WEDDING PLANNER

Vera Event Wedding plannerınız en büyük evlilik hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için, özelleştirilmiş seçenek ve hizmetler arasında size rehberlik edecek.

WEDDING PLANNER
Websitesi

WEBSITESİ

Düğün websiteleri misafirlerinizin hikayenizi ve evliliğinizi daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için harikadır. Kendi düğün websitenizi yaratın.

WEBSITESİ
Düğün prova yemeği

PROVA YEMEĞİ

Prova yemekleri evliliğe giden yolda önemli bir rol oynar. Önyemekleriniz aileniz ve yakın arkadaşlarınızı düğündekinden daha gayriresmi bir şekilde bir araya getirmek için bir fırsattır.

PROVA YEMEĞİ
Misafir aktiviteleri

MİSAFİR AKTİVİTELERİ

İtalya’daki Düğün Misafirleri için aktiviteler: şarap tadımı, aşçılık dersleri, otobüs turları, bot tourları, rehberli turlar, şarap turları, trekking, geziler, misafirler için turlar, balon turları, at üstündeki geziler, özel rehberler.

MİSAFİR AKTİVİTELERİ