Romantik Bir Evlilik Teklifi, Floransa evlilik teklifi, Floransa'da evlenme teklifi, Yurt Dışında Evlenme Teklifi, Yurt Dışında Evlilik Teklifi

Lovers Collection

Kişiye Özel Romantik Evlenme Teklifi Kişiye özel evlenme teklifi paketlerimiz sizler için olduğu kadar bizler için de bir soru işareti olma özelliği taşıyor. Çünkü biz bu paketlerde standart olarak sunduğumuz sürpriz evlenme teklifi paketlerimizi iyileştirecek eklemeler yapmak ve belki de hiç denemediğimiz yeni organizasyon biçimleriyle tanışmak istiyoruz. Bu sayede kalıplara sığmayı sevmeyen, kendisi ve sevgilisi için hayatlarının en önemli anlarından biri olacak bu olayı özel istekleri doğrultusunda şekillendirip mükemmelleştirmek isteyen kişileri memnun etmeyi planlıyoruz. Unutmayın ki bizim en büyük mutluluğumuz yapacağınız evlilik teklifinin sizin ve sevgilinizin gözlerinde yaratacağı o sevgi dolu ışıltıyı görmek.

ÖZELLİKLER &DETAYLAR

YEMEK

İtalyan aşçıların zengin aromalardan ve görkemli sunumlardan oluşan büyüleyici yemekleri sizleri beklemektedir.

ETKİNLİKLER

Evlilik teklifinizi özel bir tur sırasında, at arabasına binerken, muhteşem bir dolunay gecesi veya muhteşem bir havai fişek gösterisi ile gerçekleştirin.

HEDİYELER & EKSTRA

Evlilik teklifinizi, güzel bir çiçek aranjmanı, romantik bir hediye ya da çok özel bir oda süslemesiyle zenginleştirin.